Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/paskoloson/domains/laenudon.ee/public_html/plugins/system/gantry/gantry.php on line 406
Suurbritannia pangad teatavad suurenenud nõudlusest ärilaenude järele

 

boonuslean

tfbank


Warning: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/paskoloson/domains/laenudon.ee/public_html/templates/ca_joofactory_j25/html/com_content/article/default.php on line 16

LaenudON.ee | Laenud - kiirlaenud | Laen 10000 €

Inglismaa Panga andmetel suurenes ettevõtete nõudlus laenude järele teist kvartalit järjest, see on märk sellest, et äriinvesteeringute hulk on suurenemas, mis omakorda toetab majanduse taastumist.

Inglismaa Panga laenutingimuste kvartaliuuringu andmetel teatasid laenupakkujad, et igas suuruses ettevõtete nõudlus laenude järele suurenes märgatavalt 2014, aasta teises kvartalis ja järgnevate kolme kuu jooksul peaks see veel tõusma.

LondonUuring näitas et laenupakkujad kavatsevad kolmandas kvartalis teha ärilaenude taotlejatele kättesaadavaks suuremal hulgal rahalisi vahendeid kui esimeses ja teises kvartalis. Laenuandjad ätlesid, et ettevõtjad tahtsid võtta laene, et rahastada ühinemisi ja ülevõtmisi ja et investeerida kommertskinnisvarasse.

Suurbritannia majanduse elavdamine on seni toimunud peamiselt tarbimiskulude arvelt ning Inglismaa Panga ametnikud koos Ühendkuningriigi valitsuskoalitsiooniga on pidevalt rõhutanud investeerimise tähtsust majanduse kestvusele.

Uuring näitas samuti, et eraisikute nõudlus laenude järgi tõusis märgatavalt teises kvartalis ja tõus peaks jätkuma ka kolmandas kvartalis. Peale tagatislaenude kättesaadavuse suurenemist teises kvartalis plaanivad pangad kolmandas kvartalis hoida seda muutumatuna.

Hüpoteeklaenude nõudluse tõus käib koos õitseva eluasemeturuga. Plaanis on piirata vahendite kättesaadavust kodulaenude puhul, kuna keskpangale on antud Suurbritannia riigikassa poolt uued volitused piirata laenumahte.

Tarbijate krediitkaardikasutus aga langes veidi teises kvartalis ja see peaks jääma samale tasemele juulist septembrini. Nõudlus teiste tagatiseta toodete, nagu arvelduskrediidi ja eraisikulaenude järele püsis muutumatuna kogu teise kvartali, kuid on oodata tõusu kolmandas kvartalis.

Keskpanga kvartaliuurigu kohaselt langes tagatisega ja tagamata laenude hind teises kvartalis ja sama peaks juhtuma ka kolmandas kvartalis.

Krediitkaardilaenude hind tõusis teises kvartalis ning pangad plaanivad hoida hinda muutumatuna järgmisel kolmel kuul.

Comments powered by CComment