Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/paskoloson/domains/laenudon.ee/public_html/plugins/system/gantry/gantry.php on line 406
Kiirlaenufirmad leiavad viise Google'i reklaamikeelu eiramiseks

 

boonuslean

tfbank


Warning: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/paskoloson/domains/laenudon.ee/public_html/templates/ca_joofactory_j25/html/com_content/article/default.php on line 16

LaenudON.ee | Laenud - kiirlaenud | Laen 10000 €

Kiirlaenufirmad on juba pikka aeg püüdnud kliente ebaeetilisi võtteid kasutades. Sellest tingitud üleüldise meelepaha tulemusena üritatakse nüüd nende tegevust karmimalt reguleerida ja vajaduse korral ettevõtteid trahvida. Maikuus otsustas Google kaotada kõik kiirlaenupakkumised oma ostsingutulemuste seast. Keeld jõustus 20. juulil, kuid vähem kui 2 kuud hiljem oli selle mõju juba kaduma hakanud. Kiirlaenud ja kõrge intressimääraga laenud on uuesti ilmunud Google'i otsingutulemuste sekka ja otsingumootori reklaamitulu ei tundu olevat vähenenud.

bannedSee ei puuduta otseselt Google'i tegemata tööd. Reklaamikeeld kehtib vaid ettevõtetele, mille tooted ei vasta teatud kriteeriumitele, ning kiirlaenufirmad on leidnud võimalusi uute tigimustega kohanemiseks. Uute tingimuste kohaselt peab reklaamitav intressimäär olema maksimaalselt 36% ja tagasimakseteks peab võimaldama vähemalt 60 päeva.

Paljud Google'i ostingutulemustes ilmuvate kiirlaenude vahendajad väidavad, et nende tooted vastavad uutele määrustele, kuid samas viitab reklaamteksti lõpus olev väike sümbol lehekülje allservas ilutsevale peenikeses kirjas tekstile. Tekstist selgub, et reklaamitud intressimäärad on välja toodud vaid illustreeriva näitena, ning tegelikud lepingutingimused võivad varieeruda.

Osad reklaamid on ikka veel uue keeluga lausa otseses vastuolus. Google'i pressiesindaja on avaldanud, et Google jätkab reklaamide kontrollimist ja eemaldab kõik uue määrusega vastuolus olevad postitused.

Comments powered by CComment